Шановні клієнти! Зараз ми ПРАЦЮЄМО, але в обмеженом режимі! Зверніть увагу, що доставка взуття на замовлення ВІДНОВЛЕНА, але можуть бути затримки через війну, враховуйте це будь-ласка. Бережіть себе <3

  • Кошик порожній!

Про компанію

Vzuttia.com.ua - інтернет-магазин недорогого взуття в Україні

Інтернет-магазин взуття кому юа заснований в 2017 році. Кожен день ми покращуємо свої послуги, допрацьовуємо сайт, оновлюємо асортимент і прагнемо до того що б вам було зручно і дуже вигідно робити свої покупки у нас.

Чим ми кращі?

На відміну від інших мережевих місць, наш магазин взуття ком юа самостійно вибирає моделі взуття які будуть запропоновані вам, стежачи за головним фактором ціна - якість, не в якому разі не пропонується все що можна, а тільки добірне і від різних постачальників. Завдяки вузько спрямованості, ми можемо отримувати вигідніші умови, які в підсумку впливають на кінцеву ціну і вона стає нижче.
А так як ми не великий колектив, ми максимально дружні і переслідуємо спільну мету, надати максимальний комфорт від замовлення у нас.

Більше 1000 моделей взуття

Які мають різний дизайн, фасон, колір - для самих різних смаків і луків. Не вибирайте одну пару, вибирайте все, що вам подобається, ціни дозволяють.

Чому такі ціни???

Компанія взуття ком юа - зробила вибір у бік низьких цін, але не знижуючи якість товару. Як нам це вдалося, ми вже писали трошки вище, але все дуже просто, до того що вище, ми ще беремо хорошу-якісне взуття, прямо з заводу виробника і відправляємо довгої, але доступною логістичною компанією, в результаті взуття виходить в рази дешевше: )

Якщо вам цікавий хто вас обслуговує, ви можете познайомиться з нами тут