Шановні клієнти! Зараз ми ПРАЦЮЄМО, але в обмеженом режимі! Доставити можемо тільки те взуття, яке перебуває у нас на складі в Україні! Категорія - "Товари з доставкою 1-2 дні"! Також Ви можете звернутися до нас у вайбер і ми скинемо Вам все, що у нас є, у Вашому розмірі! Бережіть себе!

  • Кошик порожній!

Колектив

Хто вас обслуговує

Ми хочемо познайомиться з вами, а Вам цікаво з ким ви спілкуєтеся, хто упаковує ваші замовлення і т.д. Так приступимо:


Менеджер

Меня зовут Руслан и я являюсь управляющим, решаю все не стандартные вопросы, принимаю главные решения и стараюсь, что бы покупка у нас была более приятной и выгодной для Вас.

 

 

 

 

Оператор

Мене звуть Марія і це мій голос ви чуєте в своєму телефоні, вже не перший рік працюю в цій сфері, в магазині Взуття кому юа самого початку, з цього досконально знаю весь асортимент магазину і спробую порадити вам краще.

 

 

 

 

Оператор

А Я Діана і нехай я не самого початку з нашим магазином, але Маша передала мені всі свої знання і + з моїм досвідом, я знаю що Вам порадити, як краще вас проконсультувати і роблю все, що б у вас не залишилося не одного питання

 

 

 

 

Пакувальник

Мене звуть Дарія і я та хто остання чіпає вашу новеньке взуття, уважно переглядаю їх, красиво упаковую і відсилаю Вам, з надією, що при отриманні Ви будите задоволені.

 

 

 

 

Ось такий наш маленький, дружний колектив, який робить цю важке заняття, намагається недорого взути України :)