Шановні клієнти! Зараз ми ПРАЦЮЄМО, але в обмеженом режимі! Доставити можемо тільки те взуття, яке перебуває у нас на складі в Україні! Категорія - "Товари з доставкою 1-2 дні"! Також Ви можете звернутися до нас у вайбер і ми скинемо Вам все, що у нас є, у Вашому розмірі! Бережіть себе!

  • Кошик порожній!

Продаж взуття оптом

Швидке замовлення на оптову партію взуття від 6 пар.

У вас є власний взуттєвий магазин? Вам потрібен невелике замовлення на партію взуття? Якщо все вірно, то вам сюди.
Ви тільки відкриваєте свій магазинчик з продажу взуття ?. Давайте уявимо що кошти обмежені, адже бізнес тільки зароджується. Вам не вистачає грошей на велике замовлення, адже багато компаній здійснюють оптові замовлення від 50-100 пар, а це коштує близько 25 тис. Гривень. Звичайно, для стартапу це не така велика сума, але це всього на один вид взуття.
У нашому інтернет магазині взуття кому юа, ви можете оформити оптове замовлення вже від 6 пар, будь-яких моделей і розмірів і отримати знижку на замовлення 8%, якщо оформити від 10 пар знижка -10%, від 15 пар - 13%, більше позицій обговорюємо по телефону.

Повернемося до проблеми, бюджет досить обмежений, але потрібно оформити замовлення. Звичайно, можна зробити велике замовлення з отриманням кредиту. Однак не факт, що в невеликому магазинчику це окупиться.
На нашому сайті можна оформити невеличке замовлення на жіноче та чоловіче взуття, всього на 6 пар, а головне дешево. Плюс - якщо навіть партія не окупиться, то вона не дозволить вам прогоріти, адже ви не витрачаєте занадто багато.

Наш інтернет магазини має такий слоган: "Найкраще взуття в Українi - щей недорого". Ми відрізняємося від більшості тим, що працює тільки з прямими постачальниками. Саме це дозволяє нам надавати гарна якість.
Для покупки доступна взуття як жіноча, так і чоловіча. Купити можна взуття на будь-який сезон. Доступний величезний вибір за дешевою ціною!
Доставка здійснюється по всій Україні, кожному регіону. "Привезуть через місяць, а тренди у взутті швидко змінюються" - подумаєте ви. Однак немає, ми вже додали майбутні тренди і доставимо їх оптом за все за 12-17 днів.
В каталозі є спеціальний розділ взуття. Весь замовлений в ньому товар доставляється за 2 дні! Неймовірно, скажете ви, але це так.

На пошті ви зможете самостійно приміряти доставлений продукт і оглянути його!
Постачальники надають велику кількість різних розмірів за недорогою ціною. Якщо деяких і немає, значить вони вже були продані.
У каталозі вказані роздрібні ціни на взуття. Щоб дізнатися скільки коштує опт, зателефонуйте нашому консультанту. Вони з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть зробити правильний вибір.